V současné době je Dopravní vzdělávací institut a.s. ( DVI ) dceřinou akciovou společností Českých drah a.s.. Celorepublikovou působnost zabezpečuje téměř 100 kmenových zaměstnanců a vedle toho institut disponuje širokou sítí externích lektorů. DVI spolupracuje s řadou vzdělávacích institucí a vysokých škol a provozuje desítky učeben v rámci celé ČR. DVI se zabývá především výukou a vzděláváním odborníků zejména v oblasti dopravy, a to nejen železniční, přičemž se opírá o bohaté praktické zkušenosti lektorů.

Nezanedbatelnou součástí naší činnosti je však také jazyková příprava a v poslední době se zaměřujeme i na vzdělávání v oblasti legislativy a nových požadavků v souvislosti s členstvím v EU.

Společnost DVI a.s.je držitelem certifikátu systému řízení jakosti dle mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001:2001.

Společnost DVI spolupracuje rovněž se zahraničními partnery v oblasti vzdělávání, zejména DB a.g. - Německo a ŽSR - Slovensko. Využíváme některých zkušeností zahraničních partnerů a připravujeme také společné projekty v této oblasti.

Rozhodnutím jediného akcionáře při výkonu působnosti valné hromady společnosti Dopravní vzdělávací institut, a.s. ze dne 13.9.2016 dochází k přeměně cenných papírů - všech akcií emitovaných společnosti DVI, a.s., a to 100 ks akcií na jméno v listinné podobě ve jmenovité hodnotě 32 000 Kč každá, na zaknihované cenné papíry.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.