poskytuje na svých pracovištích široké spektrum psychologických služeb v oblasti železniční a silniční dopravy. Jsme tým dopravních psychologů s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oblasti náboru zaměstnanců, vzdělávání a osobního rozvoje. Primárně zajišťujeme psychologické služby pro společnost České dráhy, a.s. a její dceřiné společnosti. Naše nabídka je však cílena i na externí firmy a jednotlivce. Nedílnou součástí naší práce je rovněž zajišťování odborné psychologické péče formou krizové intervence a psychologického poradenství. Naší hlavním prioritou je nabízet kvalitní, profesionální služby a především vstřícný přístup respektující individuální potřeby našich klientů.

 

V současné době působíme na dvou pracovištích v ČR.

 

Prvního pluku 621/8a,

186 00 Praha 8 - Karlín

 

Jeremenkova 54,

779 00 Olomouc

 

NÁŠ TÝM

 

Mgr. Daniela Dudová, vedoucí psycholog

 

Je absolventkou jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Od roku 2000 pracovala jako psycholog ve Fakultní nemocnici Olomouc, prošla speciální průpravou v úseku činnosti Klinická psychologie, kterou ukončila specializační zkouškou.

Od roku 2005 se pohybuje v oblasti klinické a pracovní psychologie. Pracovala jako psycholog Českých drah, a.s. a v roce 2012 plynule přešla pod Dopravní vzdělávací institut, a.s., kde působí doposud. Pracovní zkušenosti má především v oblasti psychodiagnostiky, vzdělávání a poskytováním psychologické péče.

V roce 2012 získala specializaci v oblasti dopravní psychologie na UP Olomouc a má udělenou akreditaci Ministerstva dopravy. Je certifikovanou lektorkou terapeutických kurzů pro řidiče.

 

Mgr. Jitka Dobřická, psycholog

 

Absolventka jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. V letech 2011-2015 dokončila sebezkušenostní část výcviku v PCA psychoterapii a poradenství. Na začátku své profesní kariéry působila v irské personální společnosti jako Senior HR Consultant, kde měla na starosti výběr uchazečů pro nadnárodní klienty. Další zkušenosti získala na pozici Specialisty pro mezinárodní vztahy v DVI, a.s., jako členka týmu mezinárodní spolupráce na projektu Outplacemet a reprezentovala firmu na setkáních mezinárodní železniční unie (UIC). Od roku 2009 se věnuje práci psychologa na DVI, specializuje na oblast psychodiagnostiky v oboru psychologie práce, poradenskou činnost a krizovou intervenci. Ráda podílí také na projektech z oblasti soft sklills. V roce 2020 ukončila vzdělávací program Dopravní psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Je certifikovanou lektorkou terapeutických kurzů pro řidiče.

 

Mgr. Lenka Kudrnová, psycholog

 

Absolvovala jednooborové studium psychologie na FF Univerzity Palackého v Olomouci a následně 5letý psychoterapeutický výcvik SUR. Z pracovních zkušeností lze uvést činnost v oblasti drogových závislostí a prevence a dále práci psychoterapeutky na azylovém domě. Dále se profilovala v oblasti klinické psychologie se zaměřením na diagnostiku a psychoterapii dospělých a dospívajících. Pracovní zkušenosti získala i u ozbrojených sborů – ve Vazební věznici Olomouc a Celní správě Olomouc, kde se věnovala především psychodiagnostickým vyšetřením uchazečům o práci, dále pak krizovou intervencí, ventilačními rozhovory, péči o zaměstnance. Od dubna 2021 působí jako psycholog DVI. V roce 2022 ukončila vzdělávací program Dopravní psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Je certifikovanou lektorkou terapeutických kurzů pro řidiče.

 

Mgr. Aleš Zaoral, psycholog

 

Absolvoval studium na Filozofické fakultě Univerzity Palackého, obor Psychologie. Od roku 2007 pracoval v Centru dopravního výzkumu v Brně, na Divizi bezpečnosti a dopravního inženýrství, oblast lidského faktoru v dopravě. Na pozici projektového manažera vedl několik národních i zahraničních projektů zaměřených na bezpečnost v dopravě. Rovněž působil jako technický odborník na řidičské simulátory a automatizaci sběru dat chování řidiče v reálném

provozu. V současnosti pracuje v Dopravním vzdělávacím institutu, a.s. jako dopravní psycholog zabývající se psychodiagnostickými postupy při výběru zaměstnanců ČD, psychologickým poradenstvím či přednáškovou a školící činností. Je držitelem akreditace k provádění dopravně psychologického vyšetření a certifikovaným lektorem terapeutických kurzů pro řidiče.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.