Aktuální nabídka akcí - RCV Ostrava

Název kurzuKategorieMísto
Termín, Čas
Vstupní školení (SŽDC)

Externí firmy - nutná rezervace a objednání na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ESP

6 - Externí firmy
VŠ-00 - Vstupní školení
VŠ-01 - Vstupní školení
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 1
08. 04. 2019 - 29. 04. 2019
(8.4., 15.4., 23.4., 29.4.)
08:00 - 16:00
Pravidelné školení

ESP

CD2 - Skupina Doprava + odbavení vlaku D2
Olomouc, učebna DVI č. 3, Jeremenkova 54/3
15. 04. 2019 - 26. 04. 2019
(15.4., 16.4., 17.4., 18.4., 23.4., 24.4., 25.4., 26.4.)
08:15 - 12:15
Pravidelné školení

ESP

CD2 - Skupina Doprava + odbavení vlaku D2
Olomouc, učebna DVI č. 3, Jeremenkova 54/3
15. 04. 2019 - 25. 04. 2019
(15.4., 16.4., 17.4., 23.4., 24.4., 25.4.)
12:30 - 13:30
Pravidelné školení

ESP

CD2 - Skupina Doprava + odbavení vlaku D2
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 3
23. 04. 2019 - 26. 04. 2019
(23.4., 24.4., 25.4., 26.4.)
08:15 - 12:15
Pravidelné školení

3D+2OZ

ESP

D-07 -
Šumperk, učebna DKV
23. 04. 2019 - 29. 04. 2019
(23.4., 24.4., 25.4., 26.4., 29.4.)
08:00 - 13:00
Pravidelné školení

ESP

AP1 - Skupina Přeprava P1
BP1 - Skupina Přeprava P1
CP1 - Skupina Přeprava P1
DP1 - Skupina Přeprava P1
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 1
25. 04. 2019 - 26. 04. 2019
(25.4., 26.4.)
08:15 - 12:15
Udržování Vstupního školení

Udržování VŠ - část ZDRAVOTNÍ školení pro zam. SŽDC Zaměstnanci přijdou vybavení příslušným dokladem dle předpisu SŽDC Zam1.

ESP

UVŠ - Udržování vstupního školení
Olomouc, učebna DVI č. 1, Jeremenkova 54/3
26. 04. 2019 - 26. 04. 2019

10:30 - 12:30
Zdravotní školení opakované

ESP

8 - Zaměstnanci ČD Cargo, a.s.
Olomouc, učebna DVI č. 1, Jeremenkova 54/3
26. 04. 2019 - 26. 04. 2019

08:00 - 10:00
Pravidelné školení

ESP

CD2 - Skupina Doprava + odbavení vlaku D2
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 5
29. 04. 2019 - 29. 04. 2019

08:15 - 12:15
Kabinet bezpečnosti práce (ČD Cargo)

ESP

8 - Zaměstnanci ČD Cargo, a.s.
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 1
02. 05. 2019 - 02. 05. 2019

08:00 - 16:00
Pravidelné školení

ESP

BD1 - Skupina Doprava + odbavení vlaku D1
DD1 - Skupina Doprava vozmistr D1
Olomouc, učebna DVI č. 3, Jeremenkova 54/3
02. 05. 2019 - 10. 05. 2019
(2.5., 3.5., 9.5., 10.5.)
08:15 - 12:15
Vstupní školení (SŽDC)

Jen pro zaměstnance SŽDC s.o.

ESP

VŠ-00 - Vstupní školení
VŠ-01 - Vstupní školení
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 2
02. 05. 2019 - 02. 05. 2019

08:00 - 16:00
Pravidelné školení

ESP

BD1 - Skupina Doprava + odbavení vlaku D1
DD1 - Skupina Doprava vozmistr D1
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 1
03. 05. 2019 - 07. 05. 2019
(3.5., 6.5., 7.5.)
08:15 - 12:15
Zdravotní školení základní

ESP

8 - Zaměstnanci ČD Cargo, a.s.
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 3
03. 05. 2019 - 03. 05. 2019

08:30 - 12:30
Vstupní školení (SŽDC)

Jen pro zaměstnance SŽDC s.o.

ESP

VŠ-00 - Vstupní školení
VŠ-01 - Vstupní školení
Olomouc, učebna DVI č. 3, Jeremenkova 54/3
06. 05. 2019 - 06. 05. 2019

08:00 - 16:00
Vstupní školení (SŽDC)

Externí firmy nutné objednání na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. "Účastníci školení platící hotově, sdělí lektorovi před začátkem výuky IČ a DIČ firmy, která je na školení posílá".

ESP

6 - Externí firmy
VŠ-00 - Vstupní školení
VŠ-01 - Vstupní školení
Olomouc, učebna DVI č. 2, Jeremenkova 54/3
06. 05. 2019 - 06. 05. 2019

08:00 - 16:00
Vstupní školení (SŽDC)

Externí firmy nutné objednání na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. "Účastníci školení platící hotově, sdělí lektorovi před začátkem výuky IČ a DIČ firmy, která je na školení posílá".

ESP

6 - Externí firmy
VŠ-00 - Vstupní školení
VŠ-01 - Vstupní školení
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 3
06. 05. 2019 - 27. 05. 2019
(6.5., 13.5., 20.5., 27.5.)
08:00 - 16:00
Pravidelné školení

ESP

AP1 - Skupina Přeprava P1
BP1 - Skupina Přeprava P1
CP1 - Skupina Přeprava P1
DP1 - Skupina Přeprava P1
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 1
09. 05. 2019 - 10. 05. 2019
(9.5., 10.5.)
08:15 - 12:15
Zdravotní školení opakované

ESP

8 - Zaměstnanci ČD Cargo, a.s.
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 3
09. 05. 2019 - 09. 05. 2019

08:00 - 10:00
Pravidelné školení

3D+2OZ

ESP

D-07 -
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 1
13. 05. 2019 - 30. 05. 2019
(13.5., 14.5., 15.5., 16.5., 17.5., 27.5., 28.5., 29.5., 30.5.)
08:00 - 13:00
Pravidelné školení

ESP

BD1 - Skupina Doprava + odbavení vlaku D1
DD1 - Skupina Doprava vozmistr D1
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 3
14. 05. 2019 - 17. 05. 2019
(14.5., 15.5., 16.5., 17.5.)
08:15 - 12:15
Udržování Vstupního školení

Udržování VŠ - část ZDRAVOTNÍ školení. Zaměstnanci přijdou vybavení příslušným dokladem dle předpisu SŽDC Zam1.

ESP

UVŠ - Udržování vstupního školení
Olomouc, učebna DVI č. 3, Jeremenkova 54/3
14. 05. 2019 - 14. 05. 2019

08:00 - 10:00
Udržování Vstupního školení

Jen pro zaměstnance SSZT Olomouc Udržování VŠ - část ZDRAVOTNÍ školení. Zaměstnanci přijdou vybavení příslušným dokladem dle předpisu SŽDC Zam1.

ESP

UVŠ - Udržování vstupního školení
Olomouc, učebna DVI č. 3, Jeremenkova 54/3
16. 05. 2019 - 16. 05. 2019

10:15 - 12:15
Zdravotní školení opakované

ESP

8 - Zaměstnanci ČD Cargo, a.s.
Olomouc, učebna DVI č. 3, Jeremenkova 54/3
16. 05. 2019 - 16. 05. 2019

08:00 - 10:00
Pravidelné školení

3D+2OZ

ESP

D-07 -
Olomouc, učebna DVI č. 3, Jeremenkova 54/3
20. 05. 2019 - 28. 05. 2019
(20.5., 21.5., 22.5., 23.5., 24.5., 27.5., 28.5.)
08:00 - 13:00
Pravidelné školení

3D+1OZ

ESP

KUM ZOZ04/D04 -
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 3
20. 05. 2019 - 24. 05. 2019
(20.5., 21.5., 22.5., 23.5., 24.5.)
08:00 - 12:00
Pravidelné školení

3D+2OZ

ESP

D-07 -
Valašské Meziříčí, učebna DKV
21. 05. 2019 - 24. 05. 2019
(21.5., 22.5., 23.5., 24.5.)
08:00 - 13:00
Pravidelné školení

ESP

AP1 - Skupina Přeprava P1
BP1 - Skupina Přeprava P1
CP1 - Skupina Přeprava P1
DP1 - Skupina Přeprava P1
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 5
21. 05. 2019 - 21. 05. 2019

08:15 - 12:15
Pravidelné školení

ESP

AP1 - Skupina Přeprava P1
BP1 - Skupina Přeprava P1
CP1 - Skupina Přeprava P1
DP1 - Skupina Přeprava P1
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 1
22. 05. 2019 - 24. 05. 2019
(22.5., 23.5., 24.5.)
08:15 - 12:15
Udržování Vstupního školení

Udržování VŠ - část ZDRAVOTNÍ školení. Zaměstnanci přijdou vybavení příslušným dokladem dle předpisu SŽDC Zam1.

ESP

UVŠ - Udržování vstupního školení
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 5
23. 05. 2019 - 23. 05. 2019

08:00 - 10:00
Pravidelné školení

ESP

CD2 - Skupina Doprava + odbavení vlaku D2
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 5
28. 05. 2019 - 30. 05. 2019
(28.5., 29.5., 30.5.)
12:30 - 13:30
Pravidelné školení

ESP

CD2 - Skupina Doprava + odbavení vlaku D2
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 5
28. 05. 2019 - 30. 05. 2019
(28.5., 29.5., 30.5.)
08:15 - 12:15
Pravidelné školení

ESP

AP1 - Skupina Přeprava P1
BP1 - Skupina Přeprava P1
CP1 - Skupina Přeprava P1
DP1 - Skupina Přeprava P1
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 3
28. 05. 2019 - 31. 05. 2019
(28.5., 29.5., 30.5., 31.5.)
08:15 - 12:15
Pravidelné školení

ESP

O-08 - Smluvní prodejce (SŽDC)
Valašské Meziříčí, učebna DKV
28. 05. 2019 - 30. 05. 2019
(28.5., 29.5., 30.5.)
08:00 - 11:00
Pravidelné školení

ESP

O-08 - Smluvní prodejce (SŽDC)
Valašské Meziříčí, učebna DKV
28. 05. 2019 - 30. 05. 2019
(28.5., 29.5., 30.5.)
11:15 - 14:15
Pravidelné školení

ESP

ZOZ-04 -
Olomouc, učebna DVI č. 3, Jeremenkova 54/3
29. 05. 2019 - 29. 05. 2019

08:00 - 12:00
Udržování Vstupního školení

Udržování VŠ - část ZDRAVOTNÍ školení. Zaměstnanci přijdou vybavení příslušným dokladem dle předpisu SŽDC Zam1.

ESP

UVŠ - Udržování vstupního školení
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 2
30. 05. 2019 - 30. 05. 2019

08:00 - 10:00
Pravidelné školení

ESP

BD1 - Skupina Doprava + odbavení vlaku D1
DD1 - Skupina Doprava vozmistr D1
Olomouc, učebna DVI č. 3, Jeremenkova 54/3
04. 06. 2019 - 05. 06. 2019
(4.6., 5.6.)
08:15 - 12:15
Pravidelné školení

3D+1OZ

ESP

KUM ZOZ04/D04 -
Přerov, SEE SŽDC Tovární
05. 06. 2019 - 06. 06. 2019
(5.6., 6.6.)
08:00 - 12:00
Pravidelné školení

3D+2OZ

ESP

D-07 -
Přerov, SEE SŽDC Tovární
10. 06. 2019 - 14. 06. 2019
(10.6., 11.6., 12.6., 13.6., 14.6.)
08:00 - 13:00
Pravidelné školení

3D+1OZ

ESP

KUM ZOZ04/D04 -
Olomouc, učebna DVI č. 1, Jeremenkova 54/3
11. 06. 2019 - 14. 06. 2019
(11.6., 12.6., 13.6., 14.6.)
08:00 - 12:00
Pravidelné školení

ESP

O-08 - Smluvní prodejce (SŽDC)
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 5
11. 06. 2019 - 17. 06. 2019
(11.6., 12.6., 13.6., 14.6., 17.6.)
10:30 - 13:30
Pravidelné školení

3D+2OZ

ESP

D-07 -
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 1
17. 06. 2019 - 21. 06. 2019
(17.6., 18.6., 19.6., 20.6., 21.6.)
08:00 - 13:00
Pravidelné školení

ESP

ZOZ-04 -
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 5
21. 06. 2019 - 21. 06. 2019

08:00 - 12:00

AKTUÁLNÍ NABÍDKA AKCE PODLE MÍSTA

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.