Aktuální nabídka akcí - CTV Česká Třebová

Název kurzuKategorieMísto
Termín, Čas
Pravidelné školení

ESP

ES - Skupina strojvedoucí + technika + provozování dráhy SOKV
Ostrava, učebna SOKV
16. 09. 2019 - 25. 10. 2019
(16.9., 17.9., 18.9., 19.9., 20.9., 7.10., 8.10., 9.10., 10.10., 11.10., 14.10., 15.10., 16.10., 17.10., 18.10., 21.10., 22.10., 23.10., 24.10., 25.10.)
08:30 - 12:30
Pravidelné školení

ESP

ED30 - Skupina ED30
ES - Skupina strojvedoucí + technika + provozování dráhy SOKV
Břeclav, učebna SOKV Cargo (bývalé DKV)
14. 10. 2019 - 18. 10. 2019
(14.10., 15.10., 16.10., 17.10., 18.10.)
11:00 - 12:00
Pravidelné školení

ESP

ES - Skupina strojvedoucí + technika + provozování dráhy SOKV
Břeclav, učebna SOKV Cargo (bývalé DKV)
14. 10. 2019 - 18. 10. 2019
(14.10., 15.10., 16.10., 17.10., 18.10.)
07:00 - 11:00
Pravidelné školení

ESP

ES - Skupina strojvedoucí + technika + provozování dráhy SOKV
Praha, Prvního pluku 621/8a - Jesenius
14. 10. 2019 - 23. 10. 2019
(14.10., 15.10., 16.10., 17.10., 18.10., 21.10., 22.10., 23.10.)
08:00 - 12:00
Pravidelné školení

ESP

ED30 - Skupina ED30
ES - Skupina strojvedoucí + technika + provozování dráhy SOKV
Praha, Prvního pluku 621/8a - Jesenius
14. 10. 2019 - 23. 10. 2019
(14.10., 15.10., 16.10., 17.10., 18.10., 21.10., 22.10., 23.10.)
12:00 - 13:00
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Praha, Prvního pluku 621/8a - učebna Křižík
14. 10. 2019 - 18. 10. 2019
(14.10., 15.10., 16.10., 17.10., 18.10.)
07:00 - 11:30
Pravidelné školení

ESP

ED30 - Skupina ED30
ES - Skupina strojvedoucí + technika + provozování dráhy SOKV
Ostrava, učebna SOKV
14. 10. 2019 - 25. 10. 2019
(14.10., 15.10., 16.10., 17.10., 18.10., 21.10., 22.10., 23.10., 24.10., 25.10.)
12:30 - 13:30
Pravidelné školení

ESP

ES - Skupina strojvedoucí + technika + provozování dráhy SOKV
Kolín, učebna DKV
21. 10. 2019 - 24. 10. 2019
(21.10., 22.10., 23.10., 24.10.)
08:00 - 12:00
Pravidelné školení

ESP

ED30 - Skupina ED30
ES - Skupina strojvedoucí + technika + provozování dráhy SOKV
Kolín, učebna DKV
21. 10. 2019 - 24. 10. 2019
(21.10., 22.10., 23.10., 24.10.)
12:00 - 13:00
Pravidelné školení

ESP

ES - Skupina strojvedoucí + technika + provozování dráhy SOKV
Hradec Králové, učebna DVI č. 1
21. 10. 2019 - 25. 10. 2019
(21.10., 22.10., 23.10., 24.10., 25.10.)
08:00 - 12:00
Pravidelné školení

ESP

ED30 - Skupina ED30
ES - Skupina strojvedoucí + technika + provozování dráhy SOKV
Hradec Králové, učebna DVI č. 1
21. 10. 2019 - 25. 10. 2019
(21.10., 22.10., 23.10., 24.10., 25.10.)
12:00 - 13:00
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 2
21. 10. 2019 - 24. 10. 2019
(21.10., 22.10., 23.10., 24.10.)
07:00 - 11:00
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Česká Třebová, učebna č. 2
29. 10. 2019 - 01. 11. 2019
(29.10., 30.10., 31.10., 1.11.)
08:00 - 12:00
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Hradec Králové, učebna DVI č. 1
04. 11. 2019 - 07. 11. 2019
(4.11., 5.11., 6.11., 7.11.)
08:00 - 12:00
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Most, učebna ŽST (malá)
04. 11. 2019 - 07. 11. 2019
(4.11., 5.11., 6.11., 7.11.)
08:00 - 12:00
Pravidelné školení

Vedoucí posunu

ESP

VÚŽ - VÚŽ ZD Cerhenice
Praha, Libeň - učebna ČD Cargo (VÚŽ kulturní sál)
07. 11. 2019 - 08. 11. 2019
(7.11., 8.11.)
08:00 - 14:00
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Cheb, učebna ČD Cargo
11. 11. 2019 - 11. 11. 2019

10:00 - 14:00
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Nymburk, učebna ČD Cargo
11. 11. 2019 - 14. 11. 2019
(11.11., 12.11., 13.11., 14.11.)
07:00 - 11:00
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Ostrava, Svinov - učebna DVI č. 2
11. 11. 2019 - 15. 11. 2019
(11.11., 12.11., 13.11., 14.11., 15.11.)
07:00 - 11:00
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Cheb, učebna ČD Cargo
12. 11. 2019 - 13. 11. 2019
(12.11., 13.11.)
07:00 - 11:00
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Kralupy nad Vltavou, (zasedací místnost PO)
18. 11. 2019 - 20. 11. 2019
(18.11., 19.11., 20.11.)
07:30 - 11:30
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
České Budějovice, Rudolfovská třída 88/202, učebna č. 3 (1. patro)
18. 11. 2019 - 20. 11. 2019
(18.11., 19.11., 20.11.)
08:30 - 12:30
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Břeclav, učebna ČD Cargo
19. 11. 2019 - 21. 11. 2019
(19.11., 20.11., 21.11.)
07:45 - 11:45
Pravidelné školení

ESP

ZOZ-04 -
Cheb, učebna SŽDC
25. 11. 2019 - 26. 11. 2019
(25.11., 26.11.)
08:00 - 13:00
Pravidelné školení

ESP

DV - Skupina Vozmistr (technika, doprava, odbavení vlaku)
Děčín, učebna DKV
25. 11. 2019 - 27. 11. 2019
(25.11., 26.11., 27.11.)
08:00 - 12:00
Pravidelné školení

Vedoucí posunu

ESP

VÚŽ - VÚŽ ZD Cerhenice
Praha, Libeň - učebna ČD Cargo (VÚŽ kulturní sál)
27. 11. 2019 - 28. 11. 2019
(27.11., 28.11.)
08:00 - 14:00
Pravidelné školení

Vedoucí posunu

ESP

VÚŽ - VÚŽ ZD Cerhenice
Praha, Libeň - učebna ČD Cargo (VÚŽ kulturní sál)
04. 12. 2019 - 05. 12. 2019
(4.12., 5.12.)
08:00 - 14:00
Pravidelné školení

SŽDC OŘ Ústí nad Labem učebna SEE Ú.L.

ESP

ZOZ-04 -
CTV, učebna u externího zákazníka
04. 12. 2019 - 06. 12. 2019
(4.12., 5.12., 6.12.)
08:00 - 13:00

AKTUÁLNÍ NABÍDKA AKCE PODLE MÍSTA

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.