PŘÍNOSY KURZU

Riziko neznalosti základních společenských pravidel spočívá v tom, že zatímco všichni kolem nás si všimnou, že něco děláme špatně, my sami o tom nemáme často ani ponětí. Dopouštět se formálních chyb při obchodním jednání nebo společenském setkání je zbytečné. Lektor vás na kurzu provede zásadami společenského vystupování od prosté prezentace základních pravidel až po výuku stolování formou asistované večere.

LEKTOR

Petr Studenovský

Původním povoláním novinář, pracoval v Československé a později České televizi jako redaktor, parlamentní zpravodaj a moderátor hlavního zpravodajského pořadu. V letech 1992 až 1998 byl šéfredaktorem zpravodajství České televize a moderátorem politických diskusních pořadů. V roce 1998 působil jako mluvčí vlády ČR a zároveň mluvčí premiéra Josefa Tošovského. Od roku 2001 je konzultantem v oblasti obecné, mediální a krizové komunikace a etikety. Na přelomu let 2017 a 2018 byl vedoucím komunikačního týmu prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše. Vyučuje mediální a prezentační dovednosti na Divadelní fakultě Akademie múzických umění v Praze.

ROZSAH

1 den

V případě zájmu o kurz kontaktujte:

Mgr. Veronika Feixová
+ 420 601 374 272 |Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více informací o kurzech se dozvíte na www.dvi.cz

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.