Připravili jsme pro Vás výuku prezenční i elektronickou formou.

ESP
The Alt Tag

O NÁS

Dopravní vzdělávací institut a.s. (DVI) je společnost se silným zázemím poskytující služby především v oblasti železničního vzdělávání. Jako dceřiná společnost Českých drah, a.s. je součástí Skupiny Českých drah. DVI, jako první v ČR získal akreditaci pro výuku strojvedoucích. Je autorizovanou společností u Ministerstva dopravy ČR pro profesní kvalifikace a již po třetí za sebou úspěšně obhájil certifikát systému řízení kvality dle mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001. V květnu 2018 získal DVI Uznání subjektu pro posuzování (dle článku 7 nařízení EU č. 402/2013) od Drážního úřadu.

Dopravní vzdělávací středisko Česká Třebová (DVS)

Dopravní vzdělávací středisko (DVS) nabízí ubytování, stravování ve dvou až pětilůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Součástí DVS je jídelna a sedm plně vybavených učeben, které lze upravit pro pořádání seminářů, workshopů, konferencí, pracovních porad a jiných vzdělávacích akcí.

SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA - Česká Třebová

KONTAKTNÍ ADRESA
Náměstí 17.listopadu 2058
560 02
Česká Třebová
tel.: 972 247 906, 972 247 905
mob.: 602 184 653
Česká Třebová
e-mail: Jiri.Hyka@dvi.cz

The Alt Tag

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.