Kontakty

Dopravní vzdělávací institut, a.s.
Husitská 42/22
130 00 Praha 3, Žižkov

IČ: 27378225 DIČ: CZ27378225

Kontaktní adresa pro mailové dotazy: sek@dvi.cz

funkce jméno telefon e-mail
Předsedkyně představenstva Mgr. Blanka Havelková kancelář
972 246 200
Blanka.Havelkova@dvi.cz
Člen představenstva Ing. Aleš Vodák 602 387 359 Ales.Vodak@dvi.cz
Členka představenstva Mgr. Radka Drápelová 725 032 132 Radka.Drapelova@dvi.cz
ředitel kanceláře představenstva Mgr. David Sklenář 972 246 220
723 223 593
David.Sklenar@dvi.cz
kancelář představenstva Iva Hlinovská 972 246 200 Iva.Hlinovska@dvi.cz
Helena Dymičová Helena.Dymicova@dvi.cz

Provozní jednotky

tisk

iTUTOR je elektronická výuka DVI

ESP

ESP - Elektronický systém přihlašování - klasická výuka DVI